Gönderi masrafları ne kadar?

100 TL’ye kadar olan siparişleriniz için KDV dahil 4.95 TL sabit ücret alınmaktadır. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde ise kargo ücreti alınmaz.

Teslimat süresi ne kadar?

Siparişiniz, onaylandıktan sonra, çoğunlukla 2 – 4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Bazı ürünlerde teslimat süresi istisnai olarak bir veya iki hafta olabilir.
Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.

Siparişim ne zaman gelecek?

www.steldiven.com adresinden vermiş olduğunuz siparişinizin teslim tarihi, sipariş esnasında alışveriş sepeti sayfasında görüntülenir. Telefonla sipariş verilmesi halinde teslimat tarihi satış temsilcilerimiz tarafından size şahsen bildirilir.
Sipariş esnasında e-posta adresinizi bildirdiyseniz, ayrıca teslimat tarihi bilgisini içeren bir sipariş onay e-postası tarafınıza gönderilir.

Siparişime ait gönderi durumunu kendim kontrol edebilir miyim?

Evet, gönderi numaranızla her zaman Aras Kargo (www.araskargo.com.tr/tr/) tarafından gerçekleştirilen gönderinizin güncel durumunu öğrenebilirsiniz. 
E-posta yoluyla yapılan teslimat onayından veya AYTEKİN-SEROL Müşteri Hizmetleri hattımızdan gönderi takibi konusunda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca gönderi ve teslimat durumunu www.steldiven.com adresinde Hesabım menüsünden takip edebilirsiniz.

Kargo şirketi teslimat yapacağı adreste kimseyi bulamazsa ne olur?

Kargo görevlisi sizi teslimat adresinde bulamazsa, size bu konuda not bırakır. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo görevlisi daha sonra teslimat için 2. kez gelir. Kargo şirketi ikinci kez de size ulaşamazsa, ürününüzü AYTEKİN-SEROL ‘a geri gönderir.

Ürünleri farklı bir adrese gönderebilir miyim?

Fatura ve teslimat adreslerini ayrı adresler olarak belirleyebilir, satın almış olduğunuz ürünleri fatura adresinden farklı bir adrese gönderebilirsiniz. Sipariş işleminizi tamamladıktan sonra adres bilgileriniz sipariş sistemine otomatik olarak düştüğünden dolayı fatura ve teslimat adresini değiştiremezsiniz.

Teslimat adresi olarak internet cafe, herhangi bir kahvehane, kargo şirketlerinin şube adresleri veya herhangi bir umuma açık alan belirtilmiş ise, sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.